S výtažky Aloe Vera

S výtažky Aloe Vera

Bezešvé prádlo s výtažky léčivé rostliny Aloe Vera

Jemné bezešvé prádlo s výtažky Aloe Vera. Velmi jemný polyamidový úplet společně se speciálně vyvinutou aplikací léčivých látek Aloe Vera dávají bezešvému spodnímu prádlu GINA jedinečné vlastnosti. I vy máte nyní příležitost vyzkoušet tuto novinku v oblasti péče o pokožku.Během nošení se účinné látky uvolňují a ošetřují Vaši pokožku. Mají zvlhčující účinky, působí hojivě a antibakteriálně. Zajistí Vám pocit hebkosti a svěžesti po celou dobu nošení. Mají příjemný, chladivý efekt a redukují napětí suché pokožky.Látka propůjčuje úpletu antielektrostatické vlastnosti. Spolu s léčivými výtažky Aloe Vera tedy umožňuje použití i pro citlivé typy kůže.

Účinné látky jsou vázány ve struktuře úpletu a do pokožky se uvolňují postupně. Laboratorními testy mnohonásobných pracích cyklů ověřily jejich odolnost, díky níž si zachovávají své vlastnosti po dlouhou dobu užívání.
Aloe Vera

Jméno mezinárodní společnosti Dystar, která tuto speciální aplikaci vytvořila, zajišťuje těmto výrobkům vysokou kvalitu. Díky dlouhodobému vědeckému výzkumu nabízí spolehlivé a účinné produkty pro zlepšení vlastností textilních materiálů, které přicházejí do styku s lidskou pokožkou. Výjimečné schopnosti této rostliny jsou dnes již dobře známé. Blahodárné látky v ní obsažené jsou velmi oblíbené a žádané spotřebiteli především v oblasti kosmetiky a potravinových doplňků. V listech Aloe Vera je obsaženo více než 140 biologicky aktivních složek. Mukopolysacharidy mají antibakteriální a protizánětlivé účinky. Biostimulátory urychlují regenerační a metabolické procesy. Díky obsaženým saponinům působí látky jako přírodní čistič s mírné anestetikum. Proteiny v Aloe obsahují aminokyseliny, které pomáhají vytvořit zdravější pokožku.

 

 

Prihlásenie

Táto stránka používa cookies. Viac info