Funkční prádlo

Funkční prádlo

Více o funkčním prádle značky GINA

Výhody používání funkčního prádla

 

Během aktivního pohybu nebo při vyšších teplotách odvádíme přebytečné tělesné teplo zejména ve formě potu. Klasické bavlněné prádlo nasaje pot a přeruší se cirkulace vzduchu, která je důležitá pro dýchání pokožky a stavilizaci tělesné teploty. Prádlo se přilepí na tělo, cítíme se nepříjemně a během přestávek při výkonu nebo po jeho skončení nás prádlo studí. Konečným důsledkem může být přehřátí nebo podchlazení těla a jeho výrazně nižší výkonnost.

 

Proto je vhodné používat funkční prádlo, které plně nahradí bavlnu a má navíc mnoho výjimečných vlastností. Funkčni prádlo nepřijímá do vláken žádnou vodu. To přispívá ke komfortnímu pocitu. Prádlo je na omak suché i při propocení díky složitému profilovanému povrchu vláken. Jejich povrch navíc urychluje odpaření vlhkosti.

 

Vhodným používáním funkčního prádla je zajištěn odvod vlhkosti od pokožky a prádlo díky svým vlastnostem rychle schne. Tím je umožněna ideální termoregulace, cítíme se nepříjmně a jsme schopni dosahovat nejvyšších výkonů za všech klimatických podmínek.

Přednosti funkčního prádla Dry cool

Hlavní předností funkčního prádla Dry Cool jsou "Dry zóny". Tyto zóny jsou umístěny na nejexponovanějších oblastech těla. Úplet použitý v těchto partiích má zvýšenou pérovitost a umožňuje tak odvádět vlhkost rychleji od povrchu těla. Tím napomáhá ke zvyšování fyzického výkonu a udržuje tělo v suchu.

 

S přihlédnutím na fyzické odlišnosti mužů a žen je funkční prádlo Dry Cool nabízeno v pánské a dámské řadě. Rozlišují se různým umístěním "Dry zón".

 

Funkční prádlo Dry Cool má módní design, je velmi příjemné na omak a s ohledem na co nejvyšší pohodlí při nošení je vyrobeno bezešvou technologií.

 

Samozřejmostí je kvalitní anatomický střih, který společně s výbornou elasticitou umožňuje dokonalou přiléhavost při zachování maximálního rozsahu pohybu.

 

 

 

Nabízíme Vám dvě řady sportovního funkčního prádla GINO

  • polyamidová řada Dry Cool

Velmi jemné polyamidové vlákno společně se spaciálními strukturami úpletu propůjčuje materiálu vedle již zmiňovaných funkčních vlastností také výjimečně jemný a hladký omak. Prádlo, které je určeno jako základní vrstva pro styk s pokožkou, je díky tomuto materiálu velmi příjemné na těle.

 

Tyto výrobky také lépe odolávají mechanickému namáhání a oděru. Díky této vlastnosti společně s kvalitou a brilancí barev jsou trička z této řady oblíbena nejen jako spodní "neviditelná" vrstva, ale také jako jediná vrstva nošená samostatně.

 

  • řada Coolmax

Čtyrkomorové polyesterové vlákno Coolmax vyvinuté firmou Du Pont se zvětšenou vnější plochou je konstruováno tak, aby v pletenině maximálně regulovalo odvod přebytečných par a udržovalo tělo v suchu. Má velmi nízkou nasákavost a uschne rychleji než jiná vlákna.

 

Úplet je velmi lehký, jemný a prodyšný. Jako první vrstva přímo na těle působí toto prádlo skutečně jako druhá kůže.

Prihlásenie

Táto stránka používa cookies. Viac info