Kalhotky Bamboo

Kalhotky Bamboo

GINA - revoluční novinka - bambusové prádlo z řady Bamboo - kalhotky

 

Proč právě bambus?

Je to jednoduché, je to ekologický materiál pěstovaný bez jakýchkoli chemikálií a pesticidů, je antibakteriální, je velmi hebký a udržuje tělesnou teplotu.

 


Bambusu náleží mezi přírodními vlákny právem přední místo. Odvádí velmi dobře vlhkost a díky rychlému prosychání zajišťuje výborné termoregulační vlastnosti. Přirozeností bambusu a výrobků z něho zhotovených jsou antibakteriální účinky. Je příjemný na omak a jeho hedvábný vzhled, brilantní barvy a vysoký lesk řadí výrobky z bambusové příze do nadstandardní kvality.

Spodní prádlo z bambusu se v budoucnu může stát módním hitem číslo jedna. Klimatické změny totiž zásadně promění všechny oblasti života, alespoň to tvrdí odborníci z Marylandské univerzity, napsal deník The Washington Post.
 

Vlastnosti bambusového prádla

Přejděme k praktickým zkušenostem. Vlastní materiál je opravdu jemný a příjemný na omak podobný bavlně. Na těle je velmi příjemný. Materiál je antistatický a rovněž je pravda, jak uvádí výrobce, že prádlo z bambusu má minimální tendence k zapáchání i při delším nošení a při vysoké fyzické aktivitě. Prádlo nežmolkuje a nechlupatí, nemá tendence k zatrhávání. Bambusové prádlo se také minimálně se mačká.

 

A ještě jedna důležitá informace závěrem. Koupí např. jednoho trička z bambusu přispějete k záchraně 10 m2 amazonského deštného pralesa.


 

 

Prihlásenie

Táto stránka používa cookies. Viac info