GINA

GINA

Dámské sportovní prádlo GINA

Jaké základní funkce by mělo sportovní prádlo mít?

Kromě toho, že by mělo být pokud možno bezešvé, musí být prodyšné, pohodlné, dobře přiléhat k tělu, odvádět vlhkost a zahřát. U podprsenek je navíc velmi důležitá pevnost, rozšířená ramínka a bytelné zapínání. Trika a spodky musí mít správnou délku a kalhotky se nesmí zařezávat.

Další vymožeností je volba materiálu. Například jemné bezešvé prádlo s výtažky Aloe Vera z kolekce firmy GINA je zajímavou a vítanou novinkou.

Prádlo firmy GINA je ostatně dobře známé, vyhledávané a uznávané pro svoje jedinečné vlastnosti. Střihy prádla odpovídají tvarům lidského těla a dokonale se přizpůsobí. Prádlo je šité tak, aby nikde netlačilo ani se nehrnulo. 

 

 

Pánské sportovní prádlo GINO

Spodní prádlo značky GINO pro muže je synonymem kvality. Dokonale padnoucí výrobky mají jednoho společného jmenovatele – „Vás“. Komfort a spojení kvality a dokonalosti v módě pro muže.

Prádlo GINO je zavedenou a vyhledávanou značkou, získalo vysoké hodnocení a velkou oblibu v pánské módě. Tyto bezešvé styly dokonale padnou, přizpůsobí se každému vašemu pohybu a jsou vytvořeny tak, aby vám dávaly pocit druhé kůže. Jsou hitem letošní sezóny.

Pánská kolekce zahrnuje klasický pánský styl - slipy - který nevyjde nikdy z módy, typ boxer s módními krátkými nohavicemi, přilnavé, ale naprosto pohodlné.

Ve spodním prádle GINO se budete cítit skvěle, neboť je přirozené a vypadá nádherně.

 

 

Vrchní sportovní oblečení a funkční prádlo

Na sport a aktivní odpočinek pamatuje GINA také svou nabídkou moderního vrchního sportovního oblečení.

Pro nejvyšší sportovní výkon či extrémní zátěžové situace nabízíme funkční prádlo Dry Cool. Hlavní předností funkčního prádla Dry Cool jsou "Dry zóny". Tyto zóny jsou umístěny na nejexponovanějších oblastech těla. Úplet použitý v těchto partiích má zvýšenou pérovitost a umožňuje tak odvádět vlhkost rychleji od povrchu těla. Tím napomáhá ke zvyšování fyzického výkonu a udržuje tělo v suchu.

 

  

 

Bezešvé prádlo s výtažky léčivé rostliny Aloe Vera

Jemné bezešvé prádlo s výtažky Aloe Vera. Velmi jemný polyamidový úplet společně se speciálně vyvinutou aplikací léčivých látek Aloe Vera dávají bezešvému spodnímu prádlu GINA jedinečné vlastnosti. I vy máte nyní příležitost vyzkoušet tuto novinku v oblasti péče o pokožku.

 

Během nošení se účinné látky uvolňují a ošetřují Vaši pokožku. Mají zvlhčující účinky, působí hojivě a antibakteriálně. Zajistí Vám pocit hebkosti a svěžesti po celou dobu nošení. Mají příjemný, chladivý efekt a redukují napětí suché pokožky.

 

Látka propůjčuje úpletu antielektrostatické vlastnosti. Spolu s léčivými výtažky Aloe Vera tedy umožňuje použití i pro citlivé typy kůže.

Účinné látky jsou vázány ve struktuře úpletu a do pokožky se uvolňují postupně. Laboratorními testy mnohonásobných pracích cyklů ověřily jejich odolnost, díky níž si zachovávají své vlastnosti po dlouhou dobu užívání.

 

Dopřejte si nové spodní prádlo. Prádlo GINA můžeme jen vřele doporučit! 

 

Prihlásenie

Táto stránka používa cookies. Viac info