APART okouzlující dvojkombinace v měděné barvě s pajetkami

APART okouzlující dvojkombinace v měděné barvě s pajetkami

APART okouzlující dvojkombinace v měděné barvě s pajetkami.POUŽITÍ : svatební šaty , šaty na svatbu , plesové šaty , večerní šaty , maturitní šaty , šaty na promoce , šaty pro družičku , šaty do tanečních , firemní večírky a jiné společenské události. (sklad v.44)

890 Kč s DPH

1780 Kč s DPH Sleva 890 Kč

Import kód: 555.260

Dostupnost: Skladem

Výrobce: Apart

APART okouzlující dvojkombinace v měděné barvě s pajetkami

Módní perfektní kombinace, v centru pozornosti dekolt. Zavazování kolem krku je pošité pajetkami a korálky, výstřihy na ramenou a ramínka. Spodní okraj nádherně řešen do gumy a zavazování na stuhy. Délka ca. 72 cm. Atraktivní bolerková krátká vestička s dlouhými šály na zavazování. Dlouhé rukávy. Délka zad ca. 50 cm. Kvalitní jemná lesklá pletenina z čisté viskózy. Doporučená prodejní cena 95,00 Euro.

 

 

 

ZNAČKOVÁ MÓDA
Najdete u nás modely špičkové kvality od renomovaných evropských firem a návrhářů. Nabízíme je za velmi výhodné ceny, protože je to zboží např. z nadvýroby, z přebytku ap. Vzhledem k tomu máme některé modely v nabídce ve velmi omezeném množství a je proto třeba v případě zájmu se rychle rozhodnout a objednat neprodleně. Pokud se stane, že zboží je již vyprodáno, podáme Vám o tom zprávu emailem. Pokud se stane, že na poslední kus zboží obdržíme v jednom dnu více objednávek, upřednostníme první objednávku podle času doručení. Ostatní zájemci obdrží neprodleně zprávu, že je zboží vyprodané. Věříme však, že i v tom případě si z naší široké nabídky dobře vyberete náhradní zboží. Dodání následuje jen do vyprodání zásob a dodací lhůta činí max. 7-14 dnů. Nic neriskujete. Zboží je možno do 10 dnů vrátit.
Nabídka je aktualizována několikrát za týden.
Navštěvujte nás proto pravidelně. 

Nový komentář

* (Povinné)

Tato stránka používá cookies. Vice info

Přihlášení