Luxusní tunika S. Madan

Luxusní tunika S. Madan

Luxusní tunika S. Madan.Použití: tunika na svatbu, večerní dámská tunika, společenská dámská tunika, dámská tunika do zaměstnání, dámská tunika pro všední den, dámská tunika pro volné chvíle, dámská tunika městská. (sklad v.38)

1290 Kč s DPH

Import kód: 078.419

Dostupnost: Skladem

Výrobce: S. Madan

Designer elegantní v luxusním stylu! Velmi exkluzivní a kouzlující model s ozdobnými flitry, výšivkou podél výstřihu a rukávů! Módní multi-barevný tisk v krémově hnědé-černé a flitry. Rukávy 3/4 délka. Široká kravatová stuha na zadní straně. Materiál: 100% viskóza. 

 

ZNAČKOVÁ MÓDA
Najdete u nás modely špičkové kvality od renomovaných evropských firem a návrhářů. Nabízíme je za velmi výhodné ceny, protože je to zboží např. z nadvýroby, z přebytku ap. Vzhledem k tomu máme některé modely v nabídce ve velmi omezeném množství a je proto třeba v případě zájmu se rychle rozhodnout a objednat neprodleně. Pokud se stane, že zboží je již vyprodáno, podáme Vám o tom zprávu emailem. Pokud se stane, že na poslední kus zboží obdržíme v jednom dnu více objednávek, upřednostníme první objednávku podle času doručení. Ostatní zájemci obdrží neprodleně zprávu, že je zboží vyprodané. Věříme však, že i v tom případě si z naší široké nabídky dobře vyberete náhradní zboží. Dodání následuje jen do vyprodání zásob a dodací lhůta činí max. 7-14 dnů. Nic neriskujete. Zboží je možno do 10 dnů vrátit.
Nabídka je aktualizována několikrát za týden.
Navštěvujte nás proto pravidelně.

Nový komentář

* (Povinné)

Tato stránka používá cookies. Vice info

Přihlášení