Letní tunika hedvábná

Letní tunika hedvábná

Letní tunika hedvábná.Použití: tunika na svatbu, večerní dámská tunika, společenská dámská tunika, dámská tunika do zaměstnání, dámská tunika pro všední den, dámská tunika pro volné chvíle, dámská tunika městská.

590 Kč s DPH

Import kód: 394.074

Dostupnost: Skladem

Výrobce: mellow peach

Máte rádi pohodlí? Kupte si hedvábnou tuniku v náročném desingu s luxusním svěžím efektem a svůdnými detaily. Elegantní tunika Mellow Peach v růžové barvě. Rafinovaná košilková silueta. Široké rukávy. Délka cca 83 cm. Materiál: 70% bavlna, 30% hedvábí. Původní cena 89,95 EUR. Objednávejte o jednu konfekční velikost menší. 

 

ZNAČKOVÁ MÓDA
Najdete u nás modely špičkové kvality od renomovaných evropských firem a návrhářů. Nabízíme je za velmi výhodné ceny, protože je to zboží např. z nadvýroby, z přebytku ap. Vzhledem k tomu máme některé modely v nabídce ve velmi omezeném množství a je proto třeba v případě zájmu se rychle rozhodnout a objednat neprodleně. Pokud se stane, že zboží je již vyprodáno, podáme Vám o tom zprávu emailem. Pokud se stane, že na poslední kus zboží obdržíme v jednom dnu více objednávek, upřednostníme první objednávku podle času doručení. Ostatní zájemci obdrží neprodleně zprávu, že je zboží vyprodané. Věříme však, že i v tom případě si z naší široké nabídky dobře vyberete náhradní zboží. Dodání následuje jen do vyprodání zásob a dodací lhůta činí 7-14 dnů. Nic neriskujete. Zboží je možno do 10 dnů vrátit.
Nabídka je aktualizována několikrát za týden.
Navštěvujte nás proto pravidelně

Nový komentář

* (Povinné)

Tato stránka používá cookies. Vice info

Přihlášení