Tunika APART

Tunika APART

Tunika APART růžová.Použití: APART tunika na svatbu, večerní dámská tunika APART, společenská dámská tunika APART, APART dámská tunika do zaměstnání, dámská tunika APART pro všední den, dámská tunika APART pro volné chvíle, dámská tunika APART městská.

790 Kč s DPH

Import kód: 283.308

Dostupnost: Skladem

Výrobce: Apart

Romantika v každém detailu! Stylizované do romantického vzhledu spojené s elegancí a úchvatným designem. Tunika s dlouhým rukávem APART s nádhernou krajkou. Barva jemně růžová. U krku stojáček s jemným řasením. Nádherný šifonový model spojen s jemností. Délka cca 74 cm. Materiál: 100% polyester, krajka 100% viskóza. Původní cena 79,99 EUR. 

 

 

 

ZNAČKOVÁ MÓDA
Najdete u nás modely špičkové kvality od renomovaných evropských firem a návrhářů. Nabízíme je za velmi výhodné ceny, protože je to zboží např. z nadvýroby, z přebytku ap. Vzhledem k tomu máme některé modely v nabídce ve velmi omezeném množství a je proto třeba v případě zájmu se rychle rozhodnout a objednat neprodleně. Pokud se stane, že zboží je již vyprodáno, podáme Vám o tom zprávu emailem. Pokud se stane, že na poslední kus zboží obdržíme v jednom dnu více objednávek, upřednostníme první objednávku podle času doručení. Ostatní zájemci obdrží neprodleně zprávu, že je zboží vyprodané. Věříme však, že i v tom případě si z naší široké nabídky dobře vyberete náhradní zboží. Dodání následuje jen do vyprodání zásob a dodací lhůta činí max. 7-14 dnů. Nic neriskujete. Zboží je možno do 10 dnů vrátit.
Nabídka je aktualizována několikrát za týden.
Navštěvujte nás proto pravidelně.

Nový komentář

* (Povinné)

Tato stránka používá cookies. Vice info

Přihlášení