Dlouhé bílé večerní společenské nebo svatební šaty Carry Allen by Ella Singh s vlečkou

Dlouhé bílé večerní společenské nebo svatební šaty Carry Allen by Ella Singh s vlečkou

Dlouhé bílé večerní společenské nebo svatební šaty Carry Allen by Ella Singh s vlečkou.POUŽITÍ : svatební šaty , šaty na svatbu , plesové šaty , večerní šaty , maturitní šaty , šaty na promoce , šaty pro družičku , šaty do tanečních , firemní večírky a jiné společenské události.

3490 Kč s DPH

Import kód: 095.899

Dostupnost: Skladem

Výrobce: Carry Allen by Ella Singh

S touto vysoce luxusní návrhářskou kreací leží napětí ve vzduchu - zda už jako svatební šaty nebo na bál - obdivné pohledy zaručeny. Elegantní díl sukně s vlečkou - pro velkolepý výstup! Dlouhé módní asymetrické šaty s luxusní drapérií a ramínkem na jedno rameno. Umělecky nabíraná partie živůtku kolem dokola vyztužená kosticemi a s měkkými košíčky pro vzrušující dekolt. Luxusní našitá kaskádovitá šerpa na jedné straně. Vzadu uprostřed zip. Délka vpředu ca. 146 cm. Šanžánový (měňavý) vrchní materiál a podšívka ze 100% polyesteru. Bez vyobrazených rukaviček.

 

 

ZNAČKOVÁ MÓDA
Najdete u nás modely špičkové kvality od renomovaných evropských firem a návrhářů. Nabízíme je za velmi výhodné ceny, protože je to zboží např. z nadvýroby, z přebytku ap. Vzhledem k tomu máme některé modely v nabídce ve velmi omezeném množství a je proto třeba v případě zájmu se rychle rozhodnout a objednat neprodleně. Pokud se stane, že zboží je již vyprodáno, podáme Vám o tom zprávu emailem. Pokud se stane, že na poslední kus zboží obdržíme v jednom dnu více objednávek, upřednostníme první objednávku podle času doručení. Ostatní zájemci obdrží neprodleně zprávu, že je zboží vyprodané. Věříme však, že i v tom případě si z naší široké nabídky dobře vyberete náhradní zboží. Dodání následuje jen do vyprodání zásob a dodací lhůta činí max. 7-14 dnů. Nic neriskujete. Zboží je možno do 10 dnů vrátit.
Nabídka je aktualizována několikrát za týden.
Navštěvujte nás proto pravidelně.
 

Nový komentář

* (Povinné)

Tato stránka používá cookies. Vice info

Přihlášení