Dámská halenka APART

Dámská halenka APART

Dámská halenka APART.Použití:APART halenka na svatbu, večerní dámská halenka APART, společenská dámská halenka APART, dámská halenka APART do zaměstnání, dámská halenka APART pro všední den, dámská halenka APART pro volné chvíle, dámská halenka APART městská. (sklad v.40/42)

790 Kč s DPH

1580 Kč s DPH Sleva 790 Kč

Import kód: U-394237

Dostupnost: Skladem

Výrobce: Apart

Pruhovaná halenka APART. Délka ca. 62 cm. 96% bavlna, 4% elastan. Límeček a lemy na rukávech. Materiál čistá bavlna. Lze prát. Barva šedo-bílá.

Katalogová prodejní cena 54,90 Euro.

 

 

 

ZNAČKOVÁ MÓDA
Najdete u nás modely špičkové kvality od renomovaných evropských firem a návrhářů. Nabízíme je za velmi výhodné ceny, protože je to zboží např. z nadvýroby, z přebytku ap. Vzhledem k tomu máme některé modely v nabídce ve velmi omezeném množství a je proto třeba v případě zájmu se rychle rozhodnout a objednat neprodleně. Pokud se stane, že zboží je již vyprodáno, podáme Vám o tom zprávu emailem. Pokud se stane, že na poslední kus zboží obdržíme v jednom dnu více objednávek, upřednostníme první objednávku podle času doručení. Ostatní zájemci obdrží neprodleně zprávu, že je zboží vyprodané. Věříme však, že i v tom případě si z naší široké nabídky dobře vyberete náhradní zboží. Dodání následuje jen do vyprodání zásob a dodací lhůta činí max. 7-14 dnů. Nic neriskujete. Zboží je možno do 10 dnů vrátit.
Nabídka je aktualizována několikrát za týden.
Navštěvujte nás proto pravidelně.

Nový komentář

* (Povinné)

Tato stránka používá cookies. Vice info

Přihlášení