Šaty pro každou příležitost! Šaty APART v černo-pudrové barvě

Šaty pro každou příležitost! Šaty APART v černo-pudrové barvě

Šaty pro každou příležitost! Šaty APART v černo-pudrové barvě.POUŽITÍ : svatební šaty APART, APART šaty na svatbu , plesové šaty APART , večerní šaty APART , maturitní šaty APART , APART šaty na promoce , APART šaty pro družičku , APART šaty do tanečních , firemní večírky a jiné společenské události. (sklad v.40)

890 Kč s DPH

1780 Kč s DPH Sleva 890 Kč

Import kód: 284.057

Dostupnost: Skladem

Výrobce: Apart

Šaty pro každou příležitost! Šaty APART v černo-pudrové barvě

Puntíkovaný vzor s mírně řaseným vodovým výstřihem. Samostatná žerzejová spodnička. Délka ca. 94 cm. Vrchní šaty ze 100% polyesteru, spodnička 100% polyamid. Lze prát.
 

 

 

ZNAČKOVÁ MÓDA
Najdete u nás modely špičkové kvality od renomovaných evropských firem a návrhářů. Nabízíme je za velmi výhodné ceny, protože je to zboží např. z nadvýroby, z přebytku ap. Vzhledem k tomu máme některé modely v nabídce ve velmi omezeném množství a je proto třeba v případě zájmu se rychle rozhodnout a objednat neprodleně. Pokud se stane, že zboží je již vyprodáno, podáme Vám o tom zprávu emailem. Pokud se stane, že na poslední kus zboží obdržíme v jednom dnu více objednávek, upřednostníme první objednávku podle času doručení. Ostatní zájemci obdrží neprodleně zprávu, že je zboží vyprodané. Věříme však, že i v tom případě si z naší široké nabídky dobře vyberete náhradní zboží. Dodání následuje jen do vyprodání zásob a dodací lhůta činí max. 7-14 dnů. Nic neriskujete. Zboží je možno do 10 dnů vrátit.
Nabídka je aktualizována několikrát za týden.
Navštěvujte nás proto pravidelně.
 

Nový komentář

* (Povinné)

Tato stránka používá cookies. Vice info

Přihlášení