Halenka AL SUELO

Halenka AL SUELO

Halenka AL SUELO. Použití: halenka na svatbu, večerní dámská halenka, společenská dámská halenka, dámská halenka do zaměstnání, dámská halenka pro všední den, dámská halenka pro volné chvíle, dámská halenka městská.

1090 Kč s DPH

Import kód: 037.407

Dostupnost: Skladem

Výrobce: AL SUELO

Pečlivě zpracovaný model, vyzařující radost ze živorta. Romanticky hravá šifonová halenka značky AL SUELO!. S elegantním vzorem paisley a zdobením volánky podél dekoltu a okrajů. Žensky žabičkovaná podprsní páska s našitými šňůrkami na zavazování. Rafinované folánkové křidélkové rukávy. Přiléhavý střih s rozšířenou záložkou. Délka ca. 74 cm. Luxusní šifon ze 100% polyesteru.


ZNAČKOVÁ MÓDA
Najdete u nás modely špičkové kvality od renomovaných evropských firem a návrhářů. Nabízíme je za velmi výhodné ceny, protože je to zboží např. z nadvýroby, z přebytku ap. Vzhledem k tomu máme některé modely v nabídce ve velmi omezeném množství a je proto třeba v případě zájmu se rychle rozhodnout a objednat neprodleně. Pokud se stane, že zboží je již vyprodáno, podáme Vám o tom zprávu emailem. Pokud se stane, že na poslední kus zboží obdržíme v jednom dnu více objednávek, upřednostníme první objednávku podle času doručení. Ostatní zájemci obdrží neprodleně zprávu, že je zboží vyprodané. Věříme však, že i v tom případě si z naší široké nabídky dobře vyberete náhradní zboží. Dodání následuje jen do vyprodání zásob a dodací lhůta činí max. 7-14 dnů. Nic neriskujete. Zboží je možno do 10 dnů vrátit.
Nabídka je aktualizována několikrát za týden.
Navštěvujte nás proto pravidelně.
 

Nový komentář

* (Povinné)

Tato stránka používá cookies. Vice info

Přihlášení