Halenka AL SUELO

Halenka AL SUELO

Halenka AL SUELO. Použití: halenka na svatbu, večerní dámská halenka, společenská dámská halenka, dámská halenka do zaměstnání, dámská halenka pro všední den, dámská halenka pro volné chvíle, dámská halenka městská. halenka, halenka, halenka, halenka, halenka, halenka

1090 Kč s DPH

Import kód: 037.407

Dostupnost: Skladem

Výrobce: AL SUELO

Pečlivě zpracovaný model, vyzařující radost ze živorta. Romanticky hravá šifonová halenka značky AL SUELO!. S elegantním vzorem paisley a zdobením volánky podél dekoltu a okrajů. Žensky žabičkovaná podprsní páska s našitými šňůrkami na zavazování. Rafinované folánkové křidélkové rukávy. Přiléhavý střih s rozšířenou záložkou. Délka ca. 74 cm. Luxusní šifon ze 100% polyesteru.


ZNAČKOVÁ MÓDA
Najdete u nás modely špičkové kvality od renomovaných evropských firem a návrhářů. Nabízíme je za velmi výhodné ceny, protože je to zboží např. z nadvýroby, z přebytku ap. Vzhledem k tomu máme některé modely v nabídce ve velmi omezeném množství a je proto třeba v případě zájmu se rychle rozhodnout a objednat neprodleně. Pokud se stane, že zboží je již vyprodáno, podáme Vám o tom zprávu emailem. Pokud se stane, že na poslední kus zboží obdržíme v jednom dnu více objednávek, upřednostníme první objednávku podle času doručení. Ostatní zájemci obdrží neprodleně zprávu, že je zboží vyprodané. Věříme však, že i v tom případě si z naší široké nabídky dobře vyberete náhradní zboží. Dodání následuje jen do vyprodání zásob a dodací lhůta činí max. 7-14 dnů. Nic neriskujete. Zboží je možno do 10 dnů vrátit.
Nabídka je aktualizována několikrát za týden.
Navštěvujte nás proto pravidelně.
 

Nový komentář

* Povinná pole

Tato stránka používá cookies. Vice info

Přihlášení