Okouzlující šaty s výšivkou a šněrováním ve stylu bandeau od LIPSY v bílé barvě

Okouzlující šaty s výšivkou a šněrováním ve stylu bandeau od LIPSY v bílé barvě

Okouzlující šaty s výšivkou a šněrováním ve stylu bandeau od LIPSY v bílé barvě.POUŽITÍ : svatební šaty , šaty na svatbu , plesové šaty , večerní šaty , maturitní šaty , šaty na promoce , šaty pro družičku , šaty do tanečních , firemní večírky a jiné společenské události. (sklad v.38)

1790 Kč s DPH

3580 Kč s DPH Sleva 1790 Kč

Import kód: 623.948

Dostupnost: Skladem

Výrobce: LIPSY LONDON

Okouzlující šaty s výšivkou a šněrováním ve stylu bandeau od LIPSY v bílé barvě

Dech beroucí sen v bílé! Šaty ve stylu bandeu s náročnou květinovu výšivkou. Pod prsy velká připínací k větina a vzadu šněrování. S rozšířenou sukní. Kvalita 100% polyester. Barva bílá.

Katalogová prodejní cena 199,99 Euro.
 

 

 

ZNAČKOVÁ MÓDA
Najdete u nás modely špičkové kvality od renomovaných evropských firem a návrhářů. Nabízíme je za velmi výhodné ceny, protože je to zboží např. z nadvýroby, z přebytku ap. Vzhledem k tomu máme některé modely v nabídce ve velmi omezeném množství a je proto třeba v případě zájmu se rychle rozhodnout a objednat neprodleně. Pokud se stane, že zboží je již vyprodáno, podáme Vám o tom zprávu emailem. Pokud se stane, že na poslední kus zboží obdržíme v jednom dnu více objednávek, upřednostníme první objednávku podle času doručení. Ostatní zájemci obdrží neprodleně zprávu, že je zboží vyprodané. Věříme však, že i v tom případě si z naší široké nabídky dobře vyberete náhradní zboží. Dodání následuje jen do vyprodání zásob a dodací lhůta činí max. 7-14 dnů. Nic neriskujete. Zboží je možno do 10 dnů vrátit.
Nabídka je aktualizována několikrát za týden.
Navštěvujte nás proto pravidelně.
 

Nový komentář

* (Povinné)

Tato stránka používá cookies. Vice info

Přihlášení