Luxusní tunika

Luxusní tunika

Luxusní tunika.Použití: tunika na svatbu, večerní dámská tunika, společenská dámská tunika, dámská tunika do zaměstnání, dámská tunika pro všední den, dámská tunika pro volné chvíle, dámská tunika městská.

1000 Kč s DPH

2000 Kč s DPH Sleva 1000 Kč

Import kód: 035.084

Dostupnost: Skladem

Výrobce: DEBBIE KATZ

Kreativní design a luxusní vzhled. Velmi ženská linie a elegantní detaily. Luxusní tunika DEBBIE KATZ, značky oblíbené hollywoodskými hvězdami z Malibu. Atraktivní přechod barev od šeříkové přes pink až po lila. Ručně vyšívaná stříbrně lesklou efektní přízí. Ležérní střih, hluboký výstřih, vypracovaný živůtek s tunýlkem v podprsní partii. Módní tulipánové rukávy. Postranní rozparky. Délka ca. 87 cm. Luxusní materiál ze 100% bavlny.


ZNAČKOVÁ MÓDA
Najdete u nás modely špičkové kvality od renomovaných evropských firem a návrhářů. Nabízíme je za velmi výhodné ceny, protože je to zboží např. z nadvýroby, z přebytku ap. Vzhledem k tomu máme některé modely v nabídce ve velmi omezeném množství a je proto třeba v případě zájmu se rychle rozhodnout a objednat neprodleně. Pokud se stane, že zboží je již vyprodáno, podáme Vám o tom zprávu emailem. Pokud se stane, že na poslední kus zboží obdržíme v jednom dnu více objednávek, upřednostníme první objednávku podle času doručení. Ostatní zájemci obdrží neprodleně zprávu, že je zboží vyprodané. Věříme však, že i v tom případě si z naší široké nabídky dobře vyberete náhradní zboží. Dodání následuje jen do vyprodání zásob a dodací lhůta činí max. 7-14 dnů. Nic neriskujete. Zboží je možno do 10 dnů vrátit.
Nabídka je aktualizována několikrát za týden.
Navštěvujte nás proto pravidelně.
 

Nový komentář

* (Povinné)

Tato stránka používá cookies. Vice info

Přihlášení