Luxusní tunika

Luxusní tunika

Luxusní tunika.Použití: tunika na svatbu, večerní dámská tunika, společenská dámská tunika, dámská tunika do zaměstnání, dámská tunika pro všední den, dámská tunika pro volné chvíle, dámská tunika městská. tunika, tunika, tunika, tunika, tunika, tunika

1000 Kč s DPH

2000 Kč s DPH Sleva 1000 Kč

Import kód: 035.084

Dostupnost: Skladem

Výrobce: DEBBIE KATZ

Kreativní design a luxusní vzhled. Velmi ženská linie a elegantní detaily. Luxusní tunika DEBBIE KATZ, značky oblíbené hollywoodskými hvězdami z Malibu. Atraktivní přechod barev od šeříkové přes pink až po lila. Ručně vyšívaná stříbrně lesklou efektní přízí. Ležérní střih, hluboký výstřih, vypracovaný živůtek s tunýlkem v podprsní partii. Módní tulipánové rukávy. Postranní rozparky. Délka ca. 87 cm. Luxusní materiál ze 100% bavlny.


ZNAČKOVÁ MÓDA
Najdete u nás modely špičkové kvality od renomovaných evropských firem a návrhářů. Nabízíme je za velmi výhodné ceny, protože je to zboží např. z nadvýroby, z přebytku ap. Vzhledem k tomu máme některé modely v nabídce ve velmi omezeném množství a je proto třeba v případě zájmu se rychle rozhodnout a objednat neprodleně. Pokud se stane, že zboží je již vyprodáno, podáme Vám o tom zprávu emailem. Pokud se stane, že na poslední kus zboží obdržíme v jednom dnu více objednávek, upřednostníme první objednávku podle času doručení. Ostatní zájemci obdrží neprodleně zprávu, že je zboží vyprodané. Věříme však, že i v tom případě si z naší široké nabídky dobře vyberete náhradní zboží. Dodání následuje jen do vyprodání zásob a dodací lhůta činí max. 7-14 dnů. Nic neriskujete. Zboží je možno do 10 dnů vrátit.
Nabídka je aktualizována několikrát za týden.
Navštěvujte nás proto pravidelně.
 

Nový komentář

* Povinná pole

Tato stránka používá cookies. Vice info

Přihlášení