Značkové pajetkové šaty CREW UNITED v bílé barvě

Značkové pajetkové šaty CREW UNITED v bílé barvě

Značkové pajetkové šaty CREW UNITED v bílé barvě.POUŽITÍ : svatební šaty , šaty na svatbu , plesové šaty , večerní šaty , maturitní šaty , šaty na promoce , šaty pro družičku , šaty do tanečních , firemní večírky a jiné společenské události. (sklad v.42)

2290 Kč s DPH

Import kód: 039.421

Dostupnost: Skladem

Výrobce: CREW UNITED

Značkové pajetkové šaty CREW UNITED v bílé barvě

Zářivě krásný letní model pro stylový výstup. Nádherně ženské a nekomplikované. Efektní pajetkové šaty CREW UNITED v luxusní bílé. Fascinující lesk - přední partie je kompletně pošitá tónovanými flitry. Přiléhavý střih s rozšířeným spodním okrajem. Délka c.a 91 cm. Vysoce kvalitní žerzej ze 100% viskózy.
 

 

 

ZNAČKOVÁ MÓDA
Najdete u nás modely špičkové kvality od renomovaných evropských firem a návrhářů. Nabízíme je za velmi výhodné ceny, protože je to zboží např. z nadvýroby, z přebytku ap. Vzhledem k tomu máme některé modely v nabídce ve velmi omezeném množství a je proto třeba v případě zájmu se rychle rozhodnout a objednat neprodleně. Pokud se stane, že zboží je již vyprodáno, podáme Vám o tom zprávu emailem. Pokud se stane, že na poslední kus zboží obdržíme v jednom dnu více objednávek, upřednostníme první objednávku podle času doručení. Ostatní zájemci obdrží neprodleně zprávu, že je zboží vyprodané. Věříme však, že i v tom případě si z naší široké nabídky dobře vyberete náhradní zboží. Dodání následuje jen do vyprodání zásob a dodací lhůta činí max. 7-14 dnů. Nic neriskujete. Zboží je možno do 10 dnů vrátit.
Nabídka je aktualizována několikrát za týden.
Navštěvujte nás proto pravidelně.
 

Nový komentář

* (Povinné)

Tato stránka používá cookies. Vice info

Přihlášení