Pajetkové společenské šaty APART Impressions ve žluté barvě

Pajetkové společenské šaty APART Impressions ve žluté barvě

Pajetkové společenské šaty APART Impressions ve žluté barvě.POUŽITÍ : svatební šaty APART, APART šaty na svatbu , plesové šaty APART , večerní šaty APART , maturitní šaty APART , APART šaty na promoce , APART šaty pro družičku , APART šaty do tanečních , firemní večírky a jiné společenské události.

2490 Kč s DPH

Import kód: 296.240

Dostupnost: Skladem

Výrobce: Apart

Pajetkové společenské šaty APART Impressions ve žluté barvě

Velkolepá kreace pro velký večerní vzstup. Nádherné přiléhavé šaty se stříbrně lesklými ručně našívanými pajetkami. Přes ně černý rozevlátý průhledný přehoz ze šifonu, vzadu s rozparkem. Ve výstřihu stuhy na zavazování. Pajetkové šaty vzadu se zipem. Délka ca. 90 cm. Šifon a satén ze 100% polyesteru.

Původní prodejní cena 159,00 Euro.
 

 

 

ZNAČKOVÁ MÓDA
Najdete u nás modely špičkové kvality od renomovaných evropských firem a návrhářů. Nabízíme je za velmi výhodné ceny, protože je to zboží např. z nadvýroby, z přebytku ap. Vzhledem k tomu máme některé modely v nabídce ve velmi omezeném množství a je proto třeba v případě zájmu se rychle rozhodnout a objednat neprodleně. Pokud se stane, že zboží je již vyprodáno, podáme Vám o tom zprávu emailem. Pokud se stane, že na poslední kus zboží obdržíme v jednom dnu více objednávek, upřednostníme první objednávku podle času doručení. Ostatní zájemci obdrží neprodleně zprávu, že je zboží vyprodané. Věříme však, že i v tom případě si z naší široké nabídky dobře vyberete náhradní zboží. Dodání následuje jen do vyprodání zásob a dodací lhůta činí max. 7-14 dnů. Nic neriskujete. Zboží je možno do 10 dnů vrátit.
Nabídka je aktualizována několikrát za týden.
Navštěvujte nás proto pravidelně.
 

Nový komentář

* (Povinné)

Tato stránka používá cookies. Vice info

Přihlášení