Značková tunika

Značková tunika

Značková tunika.Použití: tunika na svatbu, večerní dámská tunika, společenská dámská tunika, dámská tunika do zaměstnání, dámská tunika pro všední den, dámská tunika pro volné chvíle, dámská tunika městská. čková tunika, značková tunika, značková tunika, značková tunika. (sklad v.38)

1890 Kč s DPH

Import kód: 003.988

Dostupnost: Skladem

Výrobce: SUNICHI

Návrhářská kreace pro náročné. Luxusní hedvábná tunika SUNICHI. Magickým momentem je efektní mix barev. Grandiózní 3/4 balónkové rukávy s elastickým lemem a s rafinovanou gumou ve volánovém lemu. Elegantní dekolt s rozparkem a stuhami na zavazování. Pozornost přitahují třpytivá pajetková výšivka ve výstřihu. Přiléhavý střih. Délka ca. 77 cm. Luxusní kvalita 100% hedvábí.

 

 

 

ZNAČKOVÁ MÓDA
Najdete u nás modely špičkové kvality od renomovaných evropských firem a návrhářů. Nabízíme je za velmi výhodné ceny, protože je to zboží např. z nadvýroby, z přebytku ap. Vzhledem k tomu máme některé modely v nabídce ve velmi omezeném množství a je proto třeba v případě zájmu se rychle rozhodnout a objednat neprodleně. Pokud se stane, že zboží je již vyprodáno, podáme Vám o tom zprávu emailem. Pokud se stane, že na poslední kus zboží obdržíme v jednom dnu více objednávek, upřednostníme první objednávku podle času doručení. Ostatní zájemci obdrží neprodleně zprávu, že je zboží vyprodané. Věříme však, že i v tom případě si z naší široké nabídky dobře vyberete náhradní zboží. Dodání následuje jen do vyprodání zásob a dodací lhůta činí max. 7-14 dnů. Nic neriskujete. Zboží je možno do 10 dnů vrátit.
Nabídka je aktualizována několikrát za týden.
Navštěvujte nás proto pravidelně.
 

Nový komentář

* (Povinné)

Tato stránka používá cookies. Vice info

Přihlášení