APART Impressions halenka

APART Impressions halenka

APART Impressions halenka.Použití:APART halenka na svatbu, večerní dámská halenka APART, společenská dámská halenka APART, dámská halenka APART do zaměstnání, dámská halenka APART pro všední den. (sklad 2 ks v.40)

590 Kč s DPH

1180 Kč s DPH Sleva 590 Kč

Import kód: 288.616

Dostupnost: Skladem

Výrobce: APART Impressions

Provokativní luxusní móda v perfektní kráse. V této sezóně musíte mít. Absolutně stylově prezentovaný asymetrický dekolt s ramínkem na jedné straně a dvojvrstvým volánem podél předního a zadního výstžřihu. Široký látkový pásek na bocích dodává rafinované kouzlo. Délka ca. 66 cm. Luxusně splývavá krepová kvalita 100% polyester. Původní prodejní cena 49,90 Euro.

 

 

 

ZNAČKOVÁ MÓDA
Najdete u nás modely špičkové kvality od renomovaných evropských firem a návrhářů. Nabízíme je za velmi výhodné ceny, protože je to zboží např. z nadvýroby, z přebytku ap. Vzhledem k tomu máme některé modely v nabídce ve velmi omezeném množství a je proto třeba v případě zájmu se rychle rozhodnout a objednat neprodleně. Pokud se stane, že zboží je již vyprodáno, podáme Vám o tom zprávu emailem. Pokud se stane, že na poslední kus zboží obdržíme v jednom dnu více objednávek, upřednostníme první objednávku podle času doručení. Ostatní zájemci obdrží neprodleně zprávu, že je zboží vyprodané. Věříme však, že i v tom případě si z naší široké nabídky dobře vyberete náhradní zboží. Dodání následuje jen do vyprodání zásob a dodací lhůta činí 7-14 dnů. Nic neriskujete. Zboží je možno do 10 dnů vrátit.
Nabídka je aktualizována několikrát za týden.
Navštěvujte nás proto pravidelně.

Nový komentář

* (Povinné)

Tato stránka používá cookies. Vice info

Přihlášení